21 Czerwiec 2024
Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Regina Marczak oraz uczestnicy uroczystości.
Agnieszka Krysiak - Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie podczas uroczystości.
Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Regina Marczak oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik podczas uroczystości
Starosta Kępiński Alicja Śniegocka, Barbara Howis Dyrektor ZSP Nr 2 oraz uczestnicy uroczystości
 Starosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz uczestnicy uroczystości
 Starosta Kępiński Alicja Śniegocka podczas przemówienia
Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, Dyrektor LO Nr I Danuta Stefańska oraz uczestnicy uroczystości.
Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik oraz nauczycielka języka polskiego w LO Nr I Beata Kaźmierczak.
Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik oraz Ks. Michał Słociński.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca we wszystkich szkołach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Była to okazja do podsumowań pracy
i nagrodzenia wyróżnionych uczniów.

Podczas uroczystości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
w Kępnie, Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie oraz w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. mjra H.Sucharskiego w Kępnie Powiat Kępiński reprezentowali Starosta Kępiński Alicja Śniegocka, Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Przewodnicząca Komisji Edukacji
i Promocji Regina Marczak oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik.

Podczas uroczystości w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. mjra H.Sucharskiego w Kępnie społeczność szkolna i zaproszeni goście pożegnali przechodzącą na emeryturę nauczycielkę języka polskiego Beatę Kaźmierczak oraz zmieniającego parafię Ks. Michała Słocińskiego.

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie również pożegnano odchodzących na emeryturę Iwonę Nowicką - nauczyciela wychowania fizycznego, Marię Połomską-Wojtasik - nauczyciela języka polskiego
oraz katechetę Antoniego Matuszewskiego.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkół życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!