21 Czerwiec 2024
kategoria:
Aktualności
Uczestnicy Mistrzostw

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Ziemnym Dziewcząt i Chłopców

W dniach 14 i 20 czerwca na korcie LO Nr I w Kępnie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Ziemnym Dziewcząt i Chłopców.

W rozgrywkach wzięło udział 17 zawodników. Turniej został rozegrany system grupowym.

Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką okazała się Otylia Lemanik z LO Nr I, która w finale pokonała Gabrielę Gąskę (LO Nr I) 6-3. U chłopców w finale spotkali się bracia Piotr i Mateusz Kryściak również z LO Nr I
w Kępnie. Po zaciętym pojedynku lepszy okazał się młodszy z braci Piotr, który pokonał Mateusza 7-5.

Najlepszym zawodnikom puchary, dyplomy i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie wręczyła Pani Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !