12 Sierpień 2020
W środę 12 sierpnia 2020 roku Starosta Kępiński Robert Kieruzal wziął udział w wideokonferencji zorganizowanej przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Omówiono najważniejsze kwestie m.in. z obszaru pomocy społecznej, w tym w szczególności sytuacji w ośrodkach, w których prowadzone są miejsca całodobowe okresowego pobytu lub udzielających wsparcia osobom z niepełnosprawnościami oraz innych placówek np. placówek pieczy zastępczej, na terenie tych powiatów, na które nałożone dodatkowe obostrzenia (strefy: czerwona oraz żółta).