08 Listopad 2021
 Wicestarosta Kępiński alicja Śniegocka, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina
 Wiccestarosta Kępiński alicja Śniegocka, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, wicedyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie Paweł jakubczyk

W ostatnich dniach w ramach projektu "Pijany życiem" w trzech szkołach ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Kępiński rozpoczęły się zajęcia edukacyjne dla uczniów. Ich tematyka związana jest z przeciwdziałaniem różnego typu uzależnieniom w tym przede wszystkim od alkoholu i środków psychoaktywnych. Obok zajęć grupowych w ramach projektu przewidziano pakiety zajęć indywidualnych          z psychologiem dla uczniów wymagających takiej formy wsparcia.
W poniedziałek 8 listopada Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka przekazali dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 i Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 pakiet godzin dla uczniów.