08 Listopad 2021
  Chór Powiatu Kępińskiego Con Brio
 Zespół Dźwięki Nadziei
 Wiccestarosta Kępińśki alicja Śniegocka, Proboszcz parafii w Kępnie Jerzy Palpuchowski, Czlonek Zarzadu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Przewodnicząca Rady Powiatu Kepińskiego Jolanta Jędrecka
 Przedstawiciele wystepujacych chórów oraz zespołów
 Przewodniczaca Rady Powiatu Kępińśkiego Jolanta Jędrecka
 Patriotyczne Muzykowanie
 Chór Powiatu Kępińskiego Con Brio
 Chór męski Cantamus
 Chór Unisono
 Zespół Harmonia
W piątek 5 listopada w Domu Katolickim Parafii pw. św. Marcina w Kępnie odbyło się Patriotyczne Muzykowanie podczas którego wystąpiły: Zespół Harmonia, Zespół Dźwięki Nadziei, Chór męski Cantamus, Chór Unisono oraz Chór Powiatu Kępińskiego Con Brio.
Patriotyczne Muzykowanie poprzedziło powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości.                       Występom przysłuchiwali się mieszkańcy i przedstawiciele władz Powiatu Kępińskiego.