05 Listopad 2021
 starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka, wójt Danuta Froń oraz skarbnik Edyta Kieruzal
W czwartek 4 listopada zawarte zostały trzy umowy pomiędzy Powiatem Kępińskim a Gminą Perzów. W ich następstwie Gmina Perzów wesprze finansowo realizację trzech zadań. Pierwsze z nich dotyczy modernizacji drogi powiatowej nr 5716P w miejscowości Trębaczów gdzie wykonana zostanie nowa nakładka bitumiczna oraz budowa II etapu chodnika w miejscowości Domasłów. Gmina przeznaczyła na ten cel 270 000 złotych pozostałą cześć kosztówtych zadań sfinansuje Powiat Kępiński. Druga z umów dotyczy wsparcia rozbudowy Oddziału Leczniczo - Rehabilitacyjnego w Grębaninie. Zgodnie z warunkami umowy gmina przeznaczy na ten cel w latach 2022-2024 kwotę 750 000 złotych. Trzecia z zawartych umów dotyczy udziału w kosztach organizacji transportu zbiorowego, kwota przekazanego wsparcia to 6 031,80 złotych.
Stosowne umowy w tych sprawach podpisali reprezentujący Powiat Kępiński starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka, ze strony Gminy Perzów wójt Danuta Froń oraz skarbnik Edyta Kieruzal.