30 Marzec 2023
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka, Członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego- Krystyna Możdżanowska i Marek Potarzycki podczas spotkania w Krążkowach-zdj. dzięki uprzejmości UMiG Kępno
Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Renata Ciemny podczas spotkania w Trzcinica
Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Renata Ciemny podczas spotkania w Trzcinicy
Śniadania wielkanocne

Wraz ze zbliżającymi się świętami rozpoczęliśmy spotkania wielkanocne. Pierwsze z nich odbyło się 25 marca w Trzcinicy. Powiat Kępiński reprezentowała Renata Ciemny- Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego.
28 marca natomiast uroczyste śniadanie wielkanocne miało miejsce w miejscowości Krążkowy. Gościli na nim Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka, Członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego- Krystyna Możdżanowska i Marek Potarzycki.

Przedstawiciele Powiatu Kępińskiego złożyli przybyłym serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.