29 Marzec 2023
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Skarbnik Powiatu Kępińskiego Marcin Trojak, Wójt Gminy Bralin Piotr Hołoś, Skarbnik Grażyna Mosch.
 Podpisanie porozumienia dotyczącego transportu zbiorowego

W środę, 29 marca odbyło się podpisanie porozumienia w sprawie współdziałania Powiatu Kępińskiego i Gminy Bralin w realizacji zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego w przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej.
Umowę parafowali: Starosta Kępiński Robert Kieruzal i Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Kępińskiego Marcina Trojaka, Wójt Gminy Bralin Piotr Hołoś przy kontrasygnacie Skarbnika Grażyny Mosch.