03 Marzec 2022
Mirosław Wiśniewski prezes Stowarzyszenia Nasz Bezpieczny Powiat Kępiński, Marzena Uran, Kamil Lenart, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Prezes Spódzielni Socjalnej Green Service Marek Kłoczaniuk, Jan Lenart
Ruszyły przygotowania do majowego biegu ulicznego

1 maja odbędzie się VII Bieg Uliczny o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego. Porozumienie w zakresie jego organizacji podpisały Powiat Kępiński, Stowarzyszenie Nasz Bezpieczny Powiat Kępiński, Spółdzielnia Socjalna Green Service oraz sponsor tytularny Firma DIG-NET.
Zawarte dziś porozumienie otwiera przygotowania do majowego biegu oraz określa zakres podjętej współpracy pomiędzy poszczególnymi stronami. W najbliższych dniach dostępny będzie szczegółowy regulamin biegu. Wszelkie informacje dostępne będą na stornach internetowych Powiatu Kępińskiego oraz partnerów wydarzenia.