23 Grudzień 2020
Starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz dyrektor WTZ w Kępnie Pani Barbara Woźnica
We wtorek 22 grudnia starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka przekazali na ręce dyrektor Warsztatów Terapii Zajęciowych w Słupi pod Kępnem Pani Barbary Woźnicy zebrane pieniądze jako dar Pracowników Starostwa Powiatowego w Kępnie dla potrzebującej rodziny jednego z podopiecznych WTZ w Słupi pod Kępnem, która znalazła się w trudnej sytuacji.
Kwotę jaką udało nam się wspólnie zebrać to 1 017,00 zł. Będzie ona przeznaczona na pomalowanie pokoju oraz zakup mebli dla uczestnika WTZ.
Za podjęcie inicjatywy zorganizowania zbiórki bardzo dziękujemy Wydziałowi Edukacji i Sportu oraz wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego w Kępnie, którzy po raz kolejny włączyli się w akcję pomocy potrzebującym.