05 Marzec 2020

W czwartek  5 marca w Starostwie Powiatowym w Kępnie miało miejsce podpisanie porozumienia dotyczące organizacji VII Biegu Ulicznego          o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego.

Porozumienie zostało zawarte pomiędzy Powiatem Kępińskim reprezentowanym przez Zarząd Powiatu w osobach Starosty Roberta Kieruzala oraz Wicestarosty Alicji Śniegockiej a Stowarzyszeniem Nasz Bezpieczny Powiat Kępiński reprezentowanym przez Prezesa Mirosława Wiśniewskiego. Porozumienie określa zakres zadań, do których realizacji zobowiązują się obie strony. W spotkaniu wziął także udział przedstawiciel organizatorów, pasjonat biegania Marek Kłoczaniuk.

Początek biegu planowany jest o godz. 12:00 w dniu 1 maja 2020r. Organizatorzy przewidują wiele imprez towarzyszących. Szczegółowe informacje o organizowanym biegu zawiera plakat informacyjny oraz regulamin dostępny na stronie Starostwa Powiatowego w Kępnie.