07 Marzec 2022
Mistrzowie Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców, rocznik 2009 i młodsi
Kamil Urbański – miejsko-gminny koordynator sportu szkolnego, najskuteczniejsza zawodniczka  - Wiktoria Goj, najlepsza zawodniczka – Karolina Żurawska, najlepsza bramkarka Julia Kaczmarek (SP Donaborów)
Kamil Urbański – miejsko-gminny koordynator sportu szkolnego, najskuteczniejsza zawodniczka - Wiktoria Goj, najlepsza zawodniczka – Karolina Żurawska, najlepsza bramkarka Julia Kaczmarek (SP Donaborów), Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Mistrzynie Powiatu w Piłce Ręcznej – SP Donaborów
Wicestarosta Kępiński wręcza pamiątkowy puchar i dyplom za I miejsce kapitanowi SP w Baranowie
Pamiątkowy puchar i dyplom z rąk Wicestarosty Kępińskiego Alicji Śniegockiej za I miejsce odbiera kapitan SP w Donaborowie Wiktoria Goj
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

Dnia 4 marca 2022 roku w hali sportowej Projektu Kępno sp. z o.o. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

W kategorii dziewcząt rozegrano jedno spotkanie pomiędzy SP Donaborów a SP nr 3 w Kępnie. Drużyna z gminy Baranów nie dała żadnych szans kępińskiej „Trójce” wygrywając 22:1. Najskuteczniejszą zawodniczką została Wiktoria Goj, najlepszą zawodniczką wybrano Karolinę Żurawkę. Najlepszą bramkarką została Julia Kaczmarek. Wymienione zawodniczki to reprezentantki Szkoły Podstawowej w Donaborowie. W kategorii chłopców do turnieju przystąpiły cztery drużyny z naszego powiatu. W wyniku rywalizacji sportowej, pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Baranowie, miejsce drugie Szkoła Podstawowa w Braline, miejsce trzecie przypadło Szkole Podstawowej w Krążkowach, czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Kępnie. Filip Pałka-najlepszy strzelec (SP Baranów), Bartosz Góralski-najlepszy bramkarz (SP Baranów). Najlepszy zawodnik –Bruno Gaweł (SP Bralin). Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyła Pani Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka.