Strona główna Wydarzenia
26 Maj 2021
kategoria:
Aktualności
Mistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej. Stoją od lewej: Kacper Fojtar, Mateusz Dyduch, Adrian Rzepka, Dawid Karnasiewicz, Szymon Skiba, trener Adam Kłodnicki. W dolny rzędzie od lewej: Bartosz Wika, Maciej Osesiak, Sebastian Krawczyk, Dawid Rachel.
Mistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej. Stoją od lewej: Kacper Fojtar, Mateusz Dyduch, Adrian Rzepka, Dawid Karnasiewicz, Szymon Skiba, trener Adam Kłodnicki. W dolnym rzędzie od lewej: Bartosz Wika, Maciej Osesiak, Sebastian Krawczyk, Dawid Rachel.
Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie
Uczestnicy Turnieju Piłki Nożnej
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie

W związku z luzowaniem obostrzeń i utrzymywaniem możliwości uprawiania sportu na obiektach sportowych na świeżym powietrzu Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie przygotował i przeprowadził imprezę sportową dla uczniów szkół średnich.

We wtorek 25 maja na boisku Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach „XXII Licealiady 2020/2021”. Do turnieju przystąpiły trzy reprezentacje szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu.

Kolejność gier wyglądała następująco:

ZSP Nr 1 Kępno - LO Nr I Kępno    3:3

LO Nr I Kępno - ZSP Nr 2 Kępno    0:3

ZSP Nr 2 - ZSP Nr 1 Kępno                1:2

Tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców na rok szkolny 2020/2021 zdobyła reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie. Miejsce drugie zajęła reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie. Miejsce trzecie zajęła reprezentacja LO Nr I w Kępnie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Kubot     z LO Nr I w Kępnie. Najlepszy strzelec to Gracjan Słupianek z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszym bramkarzem został Dawid Karnasiewicz z ZSP Nr 1 w Kępnie. Pamiątkowy puchar, dyplomy oraz profesjonalne piłki do piłki nożnej dla każdej z uczestniczących drużyn wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.