25 Luty 2022
Naczelnik wydziału, Geodeta Powiatowy Maciej Tobias, Poseł Katarzyna Sójka,  Komendant Powiatowej Policji w Kępnie Mirosław Józefiak, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możanowska, Poseł Tomasz Ławniczek, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Naczelnik wydziału, Geodeta Powiatowy Maciej Tobias, Poseł Katarzyna Sójka, Komendant Powiatowej Policji w Kępnie Mirosław Józefiak, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Poseł Tomasz Ławniczek, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Podczas otwarcia wyremontowanego budynku
Budynek wydziału geodezji po gruntownym remoncie

Budynek Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Kępnie przy ulicy Staszica 12 na przestrzeni ostatnich miesięcy przeszedł gruntowny remont. Pozwoliło to przede wszystkim poprawić funkcjonalność i warunki pracy dla całego wydziału.

W piątek 25 lutego symbolicznie otwarto wyremontowany budynek prezentując efekty prac. Warto dodać, ze od najbliższego poniedziałku tj. od 28 lutego zgodnie z zarządzeniem starosty Starostwo Powiatowe w Kępnie wraca do normalnego trybu pracy  po okresie ograniczeń spowodowanych pandemią.

W otwarciu obiektu udział wzięli poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, posłowie na Sejm Katarzyna Sójka oraz Tomasz Ławniczak.