21 Wrzesień 2023
Szpital w Kępnie

Szpital w Kępnie otrzymał 4,5 mln złotych na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni endoskopii.

Jest to kolejna istotna informacja dla pacjentów oraz ważna inwestycja przeprowadzana w kępińskim szpitalu.

W lutym tego roku oddano do użytku zmodernizowany Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Noworodkowy oraz Oddział Położniczy w zakresie Rooming-IN. Zakończenie tych prac dało możliwość modernizacji w pozostałej części Oddziału Ginekologiczno-Położniczego wraz z traktem porodowym, które również oddano już do użytku.

Obecnie trwa remont oddziału dziecięcego, na który Powiat Kępiński pozyskał środki z rządowego funduszu POLSKI ŁAD.

Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni endoskopii ma na celu poprawienie komfortu pacjentów, a także warunków pracy personelu.