24 Kwiecień 2020
Przekazanie 200 sztuk stestowanych maseczek ochronnych typu FFP2 dla SPZOZ w Kępnie. W przekazaniu maseczek uczestniczyli: Robert Kieruzal - starosta, Alicja Śniegocka - wicestarosta, Krystyna Możdżanowska - członek zarządu, Beata Andrzejewska - dyrektor SPZOZ w Kępnie, Zbigniew Bera - dyrektor ds. medycznych oraz Andżelika Możdżanowska - Poseł do Parlamentu Europejskiego
2000 sztuk atestowanych maseczek ochronnych typu FFP2

2000 sztuk atestowanych maseczek ochronnych typu FFP2 o wartości 46 740,00 złotych trafiło do kępińskiego szpitala. Ich zakup w całości sfinansowano ze środków budżetu Powiatu Kępińskiego.

Zakupione przez Powiat Kępiński maseczki stanowić będą zabezpieczenie dla personelu medycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie.                                           Są to wyroby atestowane, wykonane w warunkach sterylnych.

W przekazaniu maseczek uczestniczyli ze strony Zarządu Powiatu Kępińskiego: Robert Kieruzal – starosta, Alicja Śniegocka – wicestarosta oraz Krystyna Możdżanowska – członek zarządu. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie reprezentowali: Beata Andrzejewska – dyrektor jednostki i Zbigniew Bera- dyrektor ds. medycznych. W przekazaniu maseczek wzięła również udział Andżelika Możdżanowska - Poseł do Parlamentu Europejskiego.