24 Kwiecień 2020
Zakończenie zajęć w klasach programowo najwyższych liceów ogólnokształcących i techników
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego      w dniu dzisiejszym kończą się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w klasach programowo najwyższych liceów ogólnokształcących i techników.W szkołach prowadzonych przez Powiat Kępiński naukę ukończyło 335 uczniów (LO Nr I – 106, LO Nr II – 52, Technikum Nr 1 – 112                        i Technikum Nr 2 – 65). Chęć przystąpienia do egzaminów maturalnych zadeklarowało 312 uczniów tj. 93 % absolwentów.

Starosta Kępiński Robert Kieruzal w imieniu Zarządu Powiatu serdecznie gratuluje uczniom ukończenia kolejnego etapu edukacji i życzy wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu a przystępującym do egzaminów samych pozytywnych wyników.