08 Maj 2023
Kwalifikacja wojskowa
Zbliża się kwalifikacja wojskowa

Powiatowa Komisja Lekarska w Kępnie będzie miała swoją siedzibę w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie – Mianowice 2 h i pracować będzie od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 16.30 od 10 do 25 maja 2023 roku.
Komisja ta jest właściwa terytorialnie dla mieszkańców miasta i gminy Kępno oraz gmin: Baranów, Bralin, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal, Trzcinica.
Maturzysto!
Jeżeli zostałeś wezwany na kwalifikację wojskową w dniu Twojego egzaminu maturalnego, niezwłocznie powiadom o tym fakcie organ, który wysłał do Ciebie wezwanie.
Znając harmonogram swoich egzaminów maturalnych, zaproponuj nowy termin stawienia przed komisją.
Egzamin maturalny to ważna przyczyna, z powodu której nie możesz stawić się przed Powiatową Komisją Lekarską.