08 Listopad 2022
Funkcjonariusz KP PSP w Kępnie Jakub Sobczak, funkcjonariusze KPP w Kępnie Mirosław Józefiak, Filip Ślęk, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Funkcjonariusz KP PSP w Kępnie Jakub Sobczak, funkcjonariusze KPP w Kępnie Filip Ślęk, Mirosław Józefiak, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Funkcjonariusze KPP w Kępnie Mirosław Józefiak, Filip Ślęk, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Funkcjonariusze KPP w Kępnie Filip Ślęk, Mirosław Józefiak, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Uczniowie SP w Mikorzynie
Zajęcia edukacyjne w ramach projektu „Wspólnie dla bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Kępińskiego”

We wtorek, 8 listopada w Szkole Podstawowej w Mikorzynie rozpoczęliśmy cykl zajęć edukacyjnych w ramach projektu „Wspólnie dla bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Kępińskiego”, dofinansowanego z „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024”.

Zgromadzeni uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym, poruszając się pieszo, na rowerze, czy hulajnodze. Dodatkowo zostały im rozdane elementy odblaskowe, zwiększające widoczność na drodze.

Zajęcia poprowadzili funkcjonariusze KPP w Kępnie oraz KP PSP w Kępnie. Powiat Kępiński reprezentowała Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka.

Pogadanki na temat bezpieczeństwa będą prowadzone w szkołach na terenie powiatu kępińskiego do końca listopada.