26 Październik 2021
 Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka
We wtorek 26 października odbyła się XXXVI Sesja Rady Powiatu Kępińskiego.
W trakcie sesji podjęto uchwałę w sprawie zmian w budżecie powiatu na 2021 rok oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
Następnie radni podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich, dla których organizatorem jest Powiat Kępiński.
Podjęto uchwałę w sprawie podniesienia wysokości wynagrodzenia dla rodzin zastępczych zawodowych.Podjęto uchwałę w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Kępnie.
Radni zapoznali się z informacją o stanie realizacji zadań oświatowych w placówkach prowadzonych przez Powiat Kępiński w roku szkolnym 2020/2021 oraz sprawozdaniem z działalności Domu Pomocy Społecznej w Rzetni za 2020 r.