25 Luty 2020

We wtorek, 25 lutego 2020 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie odbył się XXI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Publiczność wysłuchała piosenek w wykonaniu młodych artystów reprezentujących Liceum Ogólnokształcące Nr I, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2. Popisy wokalne i instrumentalne oceniało jury w składzie:                           Ewa Kowalczyk – dziennikarz muzyczny Radia SUD, lektor języka angielskiego, wokalistka,               Dariusz Baranowski - przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Dariusz Leśniarek - muzyk, gitarzysta, pracownik Kępińskiego Ośrodka Kultury w Kępnie.

Pierwsze miejsce zajęła Hanna Kos z Zespołem reprezentujący Liceum Ogólnokształcące nr I, drugie miejsce zajęła Nikola Łyczkowska z ZSP Nr 2, a trzecie Nadia Moska z LO nr I.