11 Październik 2024
W trakcie uroczystości
Wręczenie Nagród Starosty Kępińskiego

W piątek, 11 października w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej, nauczycielom szkół prowadzonych przez Powiat Kępiński.

Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Danuta Stefańska (LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego)   oraz Agnieszka Krysiak (ZSP Nr 1 w Kępnie) oraz nauczyciele: Lidia Kulik, Aldona Wdowiak, Karina Zalesińska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego; Katarzyna Grabicka, Agnieszka Kubot, Magdalena Tobias z ZSP Nr 1; Renata Burzała, Dariusz Jasik z ZSP Nr 2; Marta Drzankowska, Edyta Woś z ZSS w Słupi pod Kępnem.

W imieniu władz Powiatu gratulacje wyróżnionym złożyli: Starosta Kępiński Alicja Śniegocka, Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Renata Gość oraz Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Regina Marczak.

W swoim wystąpieniu starosta podziękowała za trud i zaangażowanie w podnoszenie jakości powiatowej oświaty a także złożyła na ręce dyrektorów życzenia wszelkiej pomyślności dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.

W uroczystości wzięli także udział dyrektorzy placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu.