02 Grudzień 2008

Wykaz wniosków o dofinansowanie przygotowanych przez Wydział Architektury, Budownictwa i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Kępnie  w listopadzie 2008r.:

1.Wniosek o dofinansowanie przebudowy, budowy, remontu drogi lokalnej w ramach Programu Wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011”:
 Przebudowa drogi powiatowej nr 5692P Kuźnica Trzcińska – granica województwa w istniejącym pasie drogowym. Wniosek złożony w partnerstwie z Gminą Trzcinica.

Przebudowa drogi powiatowej nr 5696P w m. Łęka Opatowska w istniejącym pasie drogowym.
Wniosek złożony w partnerstwie z Gminą Łęka Opatowska.

2.Wniosek o udzielenie dotacji na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w ramach programu DZIEDZICTWO KULTUROWE, priorytet 1 Ochrona zabytków: „Kępno, Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego, renowacja okien witrażowych”.

3.Wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO, PRIORYTET: XII. Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia, DZIAŁANIE: 12.1.: Rozwój Systemu Ratownictwa Medycznego: „Przebudowa, rozbudowa SPZOZ w Kępnie. Etap I Rozbudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego celem poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego na obszarze interwencji SOR”.
Wniosek przygotowany wspólnie z SP ZOZ w Kępnie.

4.Wniosek o zwiększenie dofinansowania remontu budynku w Kępnie przy ul. Poniatowskiego 5, nazwa zadania ,,Szkoła przysposabiająca do pracy przy Zespole Szkół Specjalnych w Kępnie”.