28 Marzec 2022
Starosta Kępiński przekazuje misia podarowanego przez Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelikę Mozdżanowską
Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Wójt Gminy Rychtal Adam Staszczyk, Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Dyrektor GOK Natalia Wabnic-Maryniak, Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Uroczyste otwarcie Gminnego Żłobka ,,Pastorówka" i Gminnego Ośrodka Kultury w Rychtalu.

W piątek, 25 marca Starosta Kępiński Robert Kieruzal wziął udział w uroczystym otwarciu zmodernizowanego budynku Gminnego Żłobka ,,Pastorówka" oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Rychtalu.

Żłobek został otwarty po trwającym rok remoncie. Modernizacja budynku nie należała do łatwych, ze względu na zabytkowy budynek. Inwestycja ta była jednak bardzo ważna, ponieważ w placówce przebywa obecnie 20 dzieci, co daje pełne obłożenie obiektu. Starosta przekazał również misie podarowane przez Poseł do Parlamntu Europejskiego Andżelikę Możdżanowską.

Do dyspozyzycji mieszkańców gminy oddano zmodernizowany budynek Gminnego Ośrodka Kultury. Instytucja ta została reaktywowana w Gminie Rychtal po 30 latach