27 Kwiecień 2023
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, Radny Powiatu Kępińskiego Tomasz Gatner i uczestnik otwarcia
W trakcie otwarcia

Uroczyste otwarcie „Zielonej ODPOczytelni”

W czwartek, 27 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie otwarto ,,Zieloną ODPOczytenię”.
Jest to wielowartościowy projekt, z którego skorzysta wiele osób, przede wszystkim młodzież ZSP nr 1. Z ODPOczytelni korzystać mogą również sąsiadujące instytucje – Szkoła Podstawowa nr 1, Liceum Ogólnokształcące Nr I czy Książnica Pedagogiczna – do organizacji różnego rodzaju imprez czy spotkań związanych z tematyką czytelniczą. W uroczystości otwarcia ,,ODPOczytelni’’ wzięli udział starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka.