21 Lipiec 2020
prezes stowarzyszenia Grzegorz Grzunka, wicestarosta kępiński Alicja Śniegocka, starosta kępiński Robert Kieruzal przy kontrasygnacie skarbnika Marcina Trojaka.
Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Wrota Wielkopolski Grzegorz Grzunka, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Starosta Kępiński Robert Kieruzal przy kontrasygnacie Skarbnika Marcina Trojaka.
We wtorek 21 lipca zawarta została umowa pomiędzy Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Wrota Wielkopolski a Powiatem Kępińskim o powierzenie grantu w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

Przedmiotem umowy jest dofinansowanie organizowanego przez Powiat Kępiński                       „Przeglądu Zespołów Śpiewaczych Południowej Wielkopolski”, którego II edycja                             odbędzie się jesienią w Perzowie.

Przeglądowi towarzyszyć będzie wydanie publikacji w ramach serii pn. "Zeszyty Powiatowe"                 w całości poświęconej dorobkowi i tradycjom poszczególnych zespołów śpiewaczych. Zadanie obok integracji i aktywizacji ma wskazywać na możliwe do rozwijania na obszarze powiatu kępińskiego formy aktywności szczególnie adresowane do osób starszych.

Umowę w imieniu Powiatu Kępińskiego parafowali: starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka przy kontrasygnacie skarbnika Marcina Trojaka. Ze strony Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Wrota Wielkopolski umowę podpisali: prezes stowarzyszenia Grzegorz Grzunka oraz członek zarządu Dominika Drapiewska.