25 Wrzesień 2020
Uczniowe
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie oraz ZSP Nr 1 w Kępnie  - Mistrzynie i Wicemistrzynie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Uczniowie
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie - Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 24 września 2020 roku w parku miejskim         w Kępnie odbyły się Sztafetowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.                                 W ramach ”XXII  Licealiady 2020/2021”                       do biegów zgłosiły się wszystkie szkoły ponadpodstawowe z naszego powiatu.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła reprezentacja LO Nr I w Kępnie. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna  z ZSP Nr 1  w Kępnie. Dziewczęta przebiegły dystans 6 x 1000 metrów.

W kategorii chłopców tytuł mistrzowski w sztafetowych biegach przełajowych ( 6 x 1200 m) na rok szkolny 2020/2021 uzyskała reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie.                                               Drugie miejsce przypadło reprezentacji LO Nr I w Kępnie. Stawkę zamykała reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie.

Pamiątkowe medale i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczył Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.

Zwycięskie  reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentowały powiat kępiński na zawodach  wojewódzkich w Poznaniu.