16 Grudzień 2021
Starosta Robert Kieruzal, Wicestarosta Alicja Śniegocka
Starosta Robert Kieruzal, Hanna Krymiec, Paulina Sondaj, Weronika Kruber, Julia Olbrych, Dyrektor ZSP Nr 1 Bogumiła Drobina, Wicestarosta Alicja Śniegocka
Starosta Robert Kieruzal, Wicestarosta Alicja Śniegocka
Starosta Robert Kieruzal, Julia Nowakowska, Dyrektor ZSP Nr 2 Barbara Howis, Julia Wąsala, Wicestarosta Alicja Śniegocka
Starosta Robert Kieruzal, Wicestarosta Alicja Śniegocka
Starosta Robert Kieruzal, Magdalena Cichecka, Dyrektor LO Nr I Danuta Stefańska, Weronika Sołtysik, Wicestarosta Alicja Śniegocka

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

16 grudnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół ponadpodstawowych kończących się maturą.

Stypendia w imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego uczniom szkół prowadzonych przez Powiat Kępiński wręczyli Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Alicja Śniegocka.

Wśród wyróżnionych znaleźli się następujący uczniowie: Magdalena Weronika Cichecka i Weronika Maria Sołtysik z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Hanna Krymiec i Paulina Sondaj z Liceum Ogólnokształcącego Nr II w ZSP Nr 1, Weronika Kruber i Julia Olbrych z Technikum Nr 1 w ZSP Nr 1 oraz Julia Nowakowska i Julia Wąsala z Technikum Nr 2 w ZSP Nr 2.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.