23 Grudzień 2022
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie Zuzanna Puchalska, opiekun samorządu uczniowskiego Lidia Kulig oraz wolontariuszka.
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie Zuzanna Puchalska, Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, opiekun samorządu uczniowskiego Lidia Kulig oraz uczniowie.

Spotkanie z uczniami zaangażowanymi w pomoc uchodźcom z Ukrainy

W czwartek, 22 grudnia w Liceum Ogólnokształcącym Nr I w Kępnie odbyło się spotkanie z uczniami zaangażowanymi w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie Zuzanna Puchalska podziękowali wolontariuszom za serce okazane naszym sąsiadom.

Spotkanie było również okazją do złożenia wyrazów wdzięczności uczniom za zaangażowanie w misję
i wspieranie działań Fundacji DKMD.

Dziękujemy !