14 Listopad 2003
Dnia 13 listopada 2003 roku w Wydziale Oświaty Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyło się spotkanie w którym wzięli udział: wicestarosta kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz , Przewodniczący Rady Powiatu Czesław Kokot, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Irena Dobra, kierownik WOKSiP Andrzej Jóźwik, dyrektorzy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kępińskiego oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji.
|n|
|n|Spotkanie było poświęcone problemom uzależnień a przede wszystkim narkotykom. Dyrektorzy Szkół oraz przedstawiciele Policji poinformowali jaka jest sytuacja w szkołach i na terenie powiatu. Dalszą część spotkania zdominowała dyskusja nad działaniami profilaktycznymi. Omówiono zarówno te działania, które były podjęte wcześniej w szkołach i przez Policję jak i te które należałoby rozwinąć.
|n|Spotkania w tej grupie osób będą odbywały się cyklicznie aby na bieżąco śledzić sytuację w Powiecie.