17 Grudzień 2019

15 grudnia 2019 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trębaczowie odbył się  XX  Mikołajkowy Turniej w Siatkówce Mężczyzn o Puchar Starosty Kępińskiego. Uroczystego Jubileuszowego otwarcia dokonali Wójt Gminy Perzów Danuta Froń i Dyrektor Zespołu Szkół w Trębaczowie Artur Tokarz.  Do turnieju przystąpiły trzy drużyny. Rozegrano trzy mecze systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów. W pierwszy meczu KS Kąty zmierzył się z gospodarzami turnieju Volley Team Perzów. Drużyna z powiatu wieluńskiego gładko pokonała miejscowych  w setach 3:0. Kolejny mecz to spotkanie ubiegłorocznego zwycięzcy KS  Volleyball Trzcinica z KS Kąty. Tutaj ponownie drużyna z Kąt pokonała siatkarzy z Trzcinicy 3:0 zapewniając sobie pierwsze miejsce w turnieju. W meczu o drugie miejsce po zaciętym pojedynku, zwycięstwo w piątym secie przypadło KS Volleyball Trzcinica. Gospodarze turnieju uplasowali się na trzecim miejscu. Najlepszym siatkarzem został Tomasz Białek z KS Kąty. W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. Imprezę sportową zorganizowali Urząd Gminy w Perzowie i Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kepnie.