21 Luty 2023
Członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka oraz st. bryg. Wojciech Grabarek Komendant Powiatowy Państwowej Staży Pożarnej w Kępnie
Starosta Robert Kieruzal, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka, st. bryg. Wojciech Grabarek Komendant Powiatowy Państwowej Staży Pożarnej w Kępnie oraz uczestnicy Rady
Starosta Robert Kieruzal podczas przemówienia oraz uczestnicy Rady

Sesja Rady Powiatu Kępińskiego

We wtorek 21 lutego odbyła się LVI Sesja Rady Powiatu Kępińskiego.

Sesja to przede wszystkim podjęcie uchwał w sprawie zmian w budżecie Powiatu Kępińskiego na bieżący rok oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Radni podjęli również dyskusję dotyczącą apelu do Rządu Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie możliwości utraty funduszy unijnych. W porządku obrad znalazły się również sprawozdania z działalności stałych komisji Rady Powiatu Kępińskiego za poprzedni rok.

W trakcie sesji podziękowania za wieloletnią służbę odebrał przechodzący na emeryturę starszy brygadier Wojciech Grabarek Komendant Powiatowy Państwowej Staży Pożarnej w Kępnie.
W imieniu Zarządu Powiatu Kępińskiego wyrazy uznania przekazał starosta Robert Kieruzal, w imieniu Rady Powiatu Kępińskiego Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka.