28 Czerwiec 2023
W trakcie spotkania
Praca konkursowa
„Ratuję pszczoły z ARiMR”

We wtorek, 27 czerwca w siedzibie Biura Powiatowego ARiMR w Kępnie laureatom konkursu „Ratuję pszczoły z ARiMR” zostały wręczone nagrody i dyplomy, które przekazał w imieniu Matusza Bukowskiego Dyrektora WOR ARiMR, Kierownik BP Kępno Marek Potarzycki. Konkurs organizowany przez Wielkopolski Oddział Regionalny ARiMR, skierowany był do dzieci i młodzieży z województwa wielkopolskiego. Konkurs miał na celu m.in. kształtowanie proekologicznych postaw, popularyzację roli pszczół w środowisku naturalnym i ich znaczenia dla życia człowieka oraz  rozpowszechnienie wiedzy na temat roślin miododajnych i pszczelarstwa. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką w formacie A4. Na konkurs zostało nadesłanych ponad 400 prac.  Laureaci konkursu z powiatu kępińskiego to: Julia Albert - III Miejsce oraz Jędrzej Przybylski – Wyróżnienie. W uroczystości przekazania nagród uczestniczył Starosta Powiatu Kępińskiego Robert Kieruzal. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!