12 Listopad 2021
 Przekazano dwa pojazdy na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Kępnie
 starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, Członkowie Zarządu Powiatu Kępińsiego: Krystyna Możdżanowska, Renata Ciemny, komendat KPP w Kępnie mł. insp. Mirosław Józefiak
 proboszcz parafii św. Marcina w Kępnie Jerzy Palpuchowski
 komendat KPP w Kępnie mł. insp. Mirosław Józefiak
 Członkowie Zarządu Powiatu Kępińsiego: Krystyna Możdżanowska, Renata Ciemny, Marek Potarzycki
 starosta Robert Kieruzal

Przy udziale finansowym Powiatu Kępińskiego zakupione zostały dwa samochody osobowe nieoznakowane wersja C tj. Kia Ceed 1500 cm, 150 KM wraz z wyposażeniem (komplet kół zimowych, systemy łączności oraz sygnałów uprzywilejowania). Zakup zrealizowano w systemie 50/50 wartość jednego pojazdu to 97 000 złotych.
Przy udziale finansowym Gminy Łęka Opatowska w kwocie 20 000 złotych zakupione zostały urządzenia kontrolno-pomiarowe drager model 9510 oraz kolczatka drogowa lekka Skorpion XL.