12 Wrzesień 2024
W trakcie wydarzenia
Prace konkursowe
 Przeczytaliśmy!

W środę, 11 września w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Przemysłowej w Kępnie odbyła się kolejna odsłona Narodowego Czytania.

Po przywitaniu gości, Starosta Kępiński Alicja Śniegocka i Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny wręczyły nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym.

Następnie młodzież z ZSP nr 2 w Kępnie przedstawiła część artystyczną, umilając wydarzenie pięknym śpiewem. Akompaniamentował im Marek Kowalski- nauczyciel i Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego

Głównym punktem spotkania było oczywiście odczytanie fragmentów "Kordiana" Juliusza Słowackiego.

Serdeczne podziękowania kierujemy do: ZSP Nr 2 w Kępnie, PBP Książnica Pedagogiczna w Kaliszu. FILIA W KĘPNIE, Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie, ZSP nr 1 w Kępnie, LO Nr I w Kępnie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia oraz czytającym za wspaniałe interpretacje.