16 Sierpień 2021
 Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, parlamentarzyści: Katarzyna Sójka, Jan Mosiński i Tomasz Ławniczak, Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus.
Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus.
 Premier oddał hołd żołnierzom

W trakcie swojej wizyty w Kępnie Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oddał część poległym żołnierzom składając kwiaty pod pomnikiem na kępińskim rynku. Premierowi towarzyszyli Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, parlamentarzyści: Katarzyna Sójka, Jan Mosiński i Tomasz Ławniczak, Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus.
Tego samego dnia cześć poległym żołnierzom oddali w imieniu premiera Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus składając kwiaty na mogile wojskowej zlokalizowanej na kępińskim cmentarzu.