02 Luty 2022
Zajęcia profilaktyczne z pierwszej pomocy prowadzone przez komendę Powiatowej Straży Pożarnej w Kępnie
Zajęcia profilaktyczne z pierwszej pomocy prowadzone przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie
Powiat Kępiński został nominowany w konkursie Zdrowy Samorząd za realizację projektu "Pijany życiem".

Swój głos można oddać do 14 lutego 2022 r. (do godz. 12.00) na Powiat Kępiński:

Konkurs "Zdrowy Samorząd", organizowany jest po raz piąty przez PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn Rynek Zdrowia.
Do redakcji wpłynęło ponad 90 programów zdrowotnych zgłoszonych przez gminy, powiaty i województwa.
Spośród zgłoszeń wybrano 30 nominowanych samorządów. Laureaci wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną konkursu.
Nagrody - statuetki „Zdrowy Samorząd 2022” - zostaną przyznane w kategoriach:

• Zdrowa Gmina/Miasto
  • Zdrowy Powiat
  • Zdrowe Województwo

Wiele zależy też od Was. Program który otrzyma najwięcej głosów (klików) zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od czytelników portalu Rynek Zdrowia i PortalSamorzadowy.pl.
Zachęcamy do głosowania na Powiat Kępiński!