20 Luty 2020

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wygrali XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Starosty Kępińskiego.

Zawody rozegrano w sobotnie przedpołudnie 15 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie. O końcowym triumfie gospodarzy zdecydowały rzuty karne. Spotkanie finałowe z reprezentacją Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zakończyło się bezbramkowym remisem. Rzuty karne bezbłędnie wykonywali gospodarze, którzy mogli cieszyć się z końcowego triumfu. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Kluczborka, którzy w decydującym starciu ograli Oleśnicę 3:0. Na piątym miejscu uplasowali się policjanci z Namysłowa, którzy pokonali 2:0 mundurowych z Wieruszowa.                                                                                                                                           Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Damiana Jastrzębskiego z Ostrzeszowa.                                   Najlepszym strzelcem został Piotr Cierlak, a najlepszym bramkarzem jego kolega z kępińskiej jednostki Andrzej Sułkowski.

Fot. KPP Kępno