23 Grudzień 2021
Starosta Robert Kieruzal, Komendant Powiatowy Policji Mirosław Józefiak oraz fukcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego

Podziękowanie dla policjantów

W środę, 22 grudnia w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się spotkanie Starosty Kępińskiego z Komendantem Powiatowym Policji       oraz funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego, którzy w ostatnim czasie pełnili służbę w związku z zabezpieczeniem granicy RP.

Bezpieczeństwo na polsko – białoruskiej granicy, a zarazem zewnętrznej granicy Unii Europejskiej jest strzeżone przez funkcjonariuszy wielu służb mundurowych. Policjanci z kępińskiej komendy także znaleźli się w tym gronie.