20 Grudzień 2011

19 grudnia 2011 w gabinecie Starosty sfinalizowana została procedura zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Przeprowadzenie tej operacji pozwoli zaoszczędzić w budżecie Powiatu i jego jednostek organizacyjnych ponad 30 tys. zł. Dostawcę energii elektrycznej wyłoniono na podstawie wcześniej złożonych ofert. Umowy zawarto na czas określony na okres 1 roku z gwarancją niezmienności ceny energii elektrycznej w roku 2012.

W obecności przedstawiciela PKP Energetyka S.A. umowy sprzedaży energii elektrycznej dla klienta instytucjalnego podpisali: Włodzimierz Mazurkiewicz – Starosta Kępiński, Jolanta Kubiak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie, Danuta Stefańska Dyrektor Liceum Ogólnokształcące Nr I w Kępnie, Beata Lebek Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kępnie, Anna Leks Główny Księgowy (zastępstwo Dyrektora Andrzeja Tyry) Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupi pod Kępnem.

W późniejszym terminie umowy podpiszą kolejni Dyrektorzy jednostek organizacyjnych Powiatu.