10 Listopad 2020
Gmina Bralin - modernizacja drogi powiatowej nr 5601 P na odcinku Czermin – Bralin
gminy Trzcinica - modernizacja drogi powiatowej nr 5689 P  na odcinku Trzcinica -Piotrówk
Gmina Trzcinica - modernizacja drogi powiatowej nr 5689 P na odcinku Trzcinica -Piotrówka
Gmina Łęka Opatowska - modernizacja drogi powiatowej nr 5697 P na odcinku Raków – Siemianice
Gmina Perzów - modernizacja drogi powiatowej nr 5679 P na odcinku Domasłów-Miechów - budowa chodnika

Trwają prace związane z wykonywaniem nakładek asfaltowych na kolejnych odcinkach dróg powiatowych.

Prowadzone są obecnie pracy w następujących lokalizacjach:

Na obszarze gminy Łęka Opatowska - modernizacja drogi powiatowej nr 5697 P na odcinku Raków – Siemianice.

Na obszarze gminy Trzcinica - modernizacja drogi powiatowej nr 5689 P  na odcinku Trzcinica -Piotrówka.

Na obszarze gminy Rychtal - modernizacja drogi powiatowej nr 5687 P na odcinku Sadogóra - Wielki Buczek.

Na obszarze gminy Bralin - modernizacja drogi powiatowej nr 5601 P na odcinku Czermin – Bralin.

Na obszarze gminy Perzów - modernizacja drogi powiatowej nr 5679 P na odcinku Domasłów-Miechów.

Na obszarze gminy Baranów - modernizacja drogi powiatowej nr 5704 P na odcinku Jankowy – Donaborów.

Na obszarze gminy Kępno - modernizacja drogi powiatowej nr 5678 P na odcinku DK11 - Przybyszów.

Na wszystkich w/w odcinkach zakres prac drogowych obejmuje wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno -bitumicznych asfaltowych o grubości 5 cm (warstwa ścieralna) po uprzednim oczyszczeniu nawierzchni i skropieniu asfaltem.