SP Łęka Opatowska - III miejsce w turnieju
 Najlepszy bramkarz, strzelec i zawodnik turnieju.
 ZSP nr 1 w Kępnie - Mistrz powiatu. Awans do finału rejonu
 SP Mikorzyn -IV miejsce w turnieju
   SP Łęka Opatowska - III miejsce
 SP Mroczeń - II miejsce w turnieju
 SP Krążkowy - I miejsce w turnieju
 Najskuteczniejsza zawodniczka -  Wiktoria Walczak oraz wicestarosta Alicja Śniegocka
 Najlepsza bramkarka turnieju - Amelia Michalczyk oraz wicestarosta Alicja Śniegocka
 Wicestarosta Kępińskie Alicja Śniegocka
 Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina
 Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w kategorii szkół podstawowych i ponadpodstawowych

W dniach 28 i 29 października 2021 roku w sali gimnastycznej ZSP Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w kategorii szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Zmagania drużyn w ulubionej dyscyplinie sportowej, były możliwe dzięki uprzejmości Pani Dyrektor ZSP nr 1 w Kępnie Bogumiły Drobiny, która uroczyście otworzyła zawody. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjną  okazała się reprezentacja SP w Krążkowach, która wygrała wszystkie spotkania inkasując komplet punktów. Najskuteczniejszą zawodniczką została Wiktoria Walczak zdobywczyni pięciu bramek. Najlepszą bramkarką turnieju wybrano Amelię Michalczyk. Obie zawodniczki to reprezentantki mistrzyń powiatu.
Najlepsza zawodniczka to Jagoda Lipińska z Mroczenia - reprezentantka drużyny, która zajęła II miejsce w zawodach. Trzecie miejsce przypadło SP z Łęki Opatowskiej. Czwarte miejsce zajęła szkoła z Mikorzyna.
W kategorii chłopców reprezentacja z Mroczenia przeszła jak burza przez turniej wygrywając kolejno z Łęką Opatowską 3;2, z SP nr 1 w Kępnie 4:0 i z Krążkowami 2:1. Najlepszy bramkarz Bruno Lempert oraz Jonasz Albert zdobywca pięciu bramek to zawodnicy z drużyny mistrzowskiej. Szymon Karkowski ze Szkoły Podstawowej w Krążkowach, która zajęła drugie miejsce w turnieju został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem. Miejsce trzecie przypadło SP z Łęki Opatowskiej. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja SP nr 1 w Kępnie.
W "XXIII Licealiadzie 2021/2022" w kategorii dziewcząt gospodynie uzyskały awans bez gry, bowiem nie stawiła się żadna ze szkół z naszego powiatu.
W kategorii chłopców rozegrano spotkanie pomiędzy ZSP Nr 1 i ZSP Nr 2 w Kępnie. Po bardzo wyrównanych trzech tercjach, rozegrano dogrywkę, gdzie skuteczniejszą drużyną okazali się gospodarze turnieju. Najlepszy strzelec Łukasz Maciejewski, Dawid Rachel, najlepszy zawodnik (ZSP nr 1).
Najlepszym bramkarzem został Przemysław Gogół z ZSP Nr 2 w Kępnie.
Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyła Pani Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka podkreślając i uświetniając swoim przybyciem rangę zawodów.