02 Listopad 2022
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie-zwycięzcy turnieju.
Uczestnicy Licealiady.
Uczestnicy zawodów.
Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz turnieju.
Mistrzynie Powiatu- SP Łęka Opatowska
Uczestniczki Mistrzostw Powiatu-SP dziewczęta
SP: Najlepsza bramkarka, najskuteczniejsza zawodniczka, najlepsza zawodniczka turnieju.
Reprezentacje ZSP Nr 1 i LO Nr I w Kępnie.
Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Pani Bogumiła Drobina wręcza pamiątkowy puchar kapitanowi drużyny ZSP Nr 1 w Kępnie Wiktorii Grzegorek.
Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina wręcza pamiątkowy puchar kapitanowi drużyny ZSP Nr 1 w Kępnie Wiktorii Grzegorek.

Dnia 27 i 28 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych.

W ramach XXIV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej do rywalizacji sportowej w kategorii dziewcząt i chłopców przystąpiły po cztery reprezentacje szkół podstawowych. Natomiast w kategorii dziewcząt w szkołach ponadpodstawowych rozegrano jedno spotkanie, gdzie gospodynie pokonały dziewczęta z LO Nr I w Kępnie 5:2. W kolejnym dniu w kategorii chłopców do turnieju przystąpiły trzy reprezentacje szkół ponadpodstawowych.

Uroczystego rozpoczęcia i zakończenia zawodów dokonała w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala Pani Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, wręczając uczestniczącym zespołom pamiątkowe puchary, dyplomy, piłeczki i kije do unihokeja.

Wyniki:

Kategoria Szkół Ponadpodstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce – ZSP Nr 1 Kępno
II miejsce – LO Nr I Kępno

Chłopcy:
I miejsce – LO Nr I Kępno
II miejsce – ZSP Nr 2 Kępno
III miejsce – ZSP Nr 1 Kępno

Kategoria Szkół Podstawowych roczniki 2007-2008:

Dziewczęta:
I miejsce – SP Łęka Opatowska