Aktualności
Uczestniczki Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie
Najlepszy zawodnik turnieju - Bartosz Białek z ZSP Nr 1 w Kępnie
 nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Noculak, Najlepszy zawodnik turnieju - Bartosz Białek z ZSP Nr 1 w Kępnie
Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kepnie
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie-I miejsce w turnieju
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie - I miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie-II miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie - II miejsce w turnieju
Kapitan reprezentacji LO Nr I w Kępnie Joanna Polak odbiera z rąk Pani Dyrektor ZSP
Dyrektor ZSP  Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, najlepsza zawodniczka turnieju Joanna Polak -LO Nr I Kępno
Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, najlepsza zawodniczka turnieju Joanna Polak - LO Nr I Kępno
Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

Dnia 23 i 24 marca 2022 roku w sali gimnastycznej ZSP Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

W kategorii dziewcząt i chłopców zgłosiły się wszystkie szkoły z naszego powiatu. Dziewczęta jak i chłopcy rozegrały spotkania systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt reprezentacja LO Nr I w Kępnie wygrała pierwsze spotkanie z ZSP Nr 2 w Kępnie 2:0 (25:7,25:15). W drugim meczu gospodynie zawodów wygrały z ZSP Nr 2 2:0 (25:15, 25:13). W meczu o pierwsze miejsce LO Nr I w Kępnie zwyciężyło z ZSP Nr 1 w Kępnie w setach 2:1 (21:25,25:18, 15:13). Najlepszą zawodniczką turnieju została Joanna Polak z LO Nr I w Kępnie.

W kolejnym dniu w pierwszym meczu ZSP Nr 1 w Kępnie zwyciężył zespół z LO Nr I w Kępnie 2:0 (25:15,25:22). W drugim spotkaniu ZSP Nr 2 pokonał „Stary Ogólniak” 2:1 (25:20,25:27,15:12). W meczu o pierwsze miejsce ZSP Nr 1 w Kępnie pokonał reprezentację z ZSP Nr 2 w Kępnie 2:0 (25:20,25:12). Najlepszym zawodnikiem zawodów został Bartosz Białek z ZSP Nr 1 w Kępnie.

Pamiątkowe puchary, dyplomy i piłki do siatkówki, dla wszystkich uczestniczących drużyn wręczyła w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina.