02 Czerwiec 2021
 SP Bralin - Mistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
Pamiątkowe puchary i dyplomy
  Mecz eliminacyjny Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

W poniedziałek 31 maja w Baranowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach "XXII Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2020/2021".

Turniej rozegrany w ostatni dzień maja, tuż przed Dniem Dziecka, okazał się wspaniałym powrotem do sportowych emocji. Przez niemal pięć godzin kibicowaliśmy zarówno tym, którzy wygrywali, jak i tym, których zawiodło piłkarskie szczęście. Zobaczyliśmy pasjonujące mecze, cudowne gole, koronkowe akcje.

Drużyny podzielono na dwie grupy i rozegrano mecze systemem "każdy z każdym":

Grupa A: Trzcinica, Opatów, Krążkowy

Grupa B: Donaborów, Mroczeń, Bralin

Wyniki meczów:

Trzcinica-Krążkowy 4:1; Donaborów-Bralin 1:2; Opatów-Krążkowy 4:0; Mroczeń-Bralin 1:6; Trzcinica-Opatów 2:1; Donaborów-Mroczeń 6:0;

Mecz o III miejsce: Donaborów-Opatów 1:4

Mecz o I miejsce: Bralin-Trzcinica 3:1

Najlepszy bramkarz: Antoni Zmyślony (Bralin); Najlepszy strzelec: Bartosz Wawrzynowski (Bralin); Najlepszy zawodnik: Filip Wiśniewski (Opatów).

W baranowskim turnieju najlepiej poradziła sobie reprezentacja SP Bralin, która w wielkim finale pokonała 3:1 SP Trzcinicę. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy był awans do strefy rejonowej. Pamiątkowe puchary i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczyła Wójt Gminy Baranów Bogumiła Lewandowska - Siwek.

Autorem zdjęć jest Mateusz Niechciał, UG w Baranowie.