Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie.
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie.
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie.
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie
Kapitan LO Nr I w Kępnie odbiera pamiątkowy puchar, piłkę i dyplom, z rąk Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuty Stefańskiej
 Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

Dnia 16 marca 2022 roku w sali sportowej LO Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Do turnieju w kategorii dziewcząt przystąpiły dwie szkoły ponadpodstawowe z naszego powiatu. Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie pokonała gospodynie 12:7. Najlepszą zawodniczką meczu została Hanna Najdek z ZSP Nr 1 w Kępnie. W kategorii chłopców doszło do rywalizacji sportowej pomiędzy  trzema szkołami. Reprezentacją ZSP Nr 1 pokonała ZSP Nr 2 w Kępnie 24:17. W drugim meczu gospodarze turnieju pokonali ZSP Nr 1 34:21. W ostatnim spotkaniu zespół z ZSP Nr 2 w Kępnie uległ reprezentacji LO Nr I w Kępnie 2 8:27. Najlepszym zawodnikiem został Eryk Ziomko z LO Nr I w Kępnie.

Pamiątkowe puchary, piłki dla wszystkich uczestniczących drużyn oraz dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczyła Pani Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.