Strona główna Wydarzenia
28 Luty 2020
kategoria:
Aktualności

W czwartek, 27 lutego w sali gimnastycznej ZSP Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

W kategorii dziewcząt doszło do spotkania ZSP Nr 1 w Kępnie i LO Nr I w Kępnie. Gospodynie okazały się lepsze wygrywając mecz 42:23.                W kategorii chłopców rozegrano trzy spotkania, gdzie mistrzowską drużyną okazała się reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie.                                               Miejsce drugie przypadło  reprezentacji LO Nr I w Kępnie. Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie uplasowała się na miejscu trzecim.                                         Najlepszą zawodniczą została Agnieszka Wodnik, natomiast wśród chłopców wyróżniony został Damian Kędzia (oboje to reprezentanci                ZSP Nr 1 w Kępnie). Wręczenia pamiątkowych pucharów, dyplomów i piłek do koszykówki  dla każdej z uczestniczących drużyn dokonali Starosta Kępiński Robert Kieruzal i Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina.

Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach, które odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim w miesiącu marcu.