20 Grudzień 2021
Reprezentacje Szkół Ponadpostawowych w Kępnie
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Szymon Białek, Mateusz Antczak oraz Bartosz Wika
Maciej Osesiak - Kapitan zwycięskiej drużyny oraz Wicestraosta Kępiński Alicja Śniegocks
Maciej Osesiak - kapitan zwycięskiej drużyny ZSP Nr 1 Kępno oraz Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu

W piątek, 17 grudnia w sali sportowej przy LO Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Futsalu. To ostatnia impreza sportowa w tym roku wynikająca z ogólnego kalendarza imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” w Poznaniu.

W mistrzostwach uczestniczyła młodzież urodzona w roku 2002 i młodsza. Do zawodów przystąpiły trzy reprezentacje ze szkół ponadpodstawowych    z naszego powiatu. Mistrzowski zespół został wyłoniony po rozegraniu trzech spotkań.                                                                                                 W pierwszym meczu reprezentacja LO Nr I w Kępnie pokonała reprezentację ZSP Nr 2 w Kępnie 3:1.                W drugim meczu zawodnicy z ZSP Nr 1 w Kępnie pokonali drużynę z ZSP Nr 2 w Kępnie 8:2.                           W ostatnim spotkaniu gospodarze turnieju zremisowali z reprezentacją ZSP Nr 1 w Kępnie 4:4.             Najlepszym strzelcem został Bartosz Wika z ZSP Nr 1 w Kępnie. Najlepszy bramkarz Szymon Białek i Mateusz Antczak –najlepszy zawodnik to reprezentanci LO Nr I w Kępnie.                                                           Uroczystego wręczenia pamiątkowego pucharu, dyplomów i piłek do futsalu dokonała Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka.