11 Maj 2023
Trzy najlepsze reprezentacje w czwórboju lekkoatletycznym: SP nr 3 Kępno, SP  Baranów, SP Lęka Opatowska
Trzy najlepsze reprezentacje w czwórboju lekkoatletycznym: SP nr 3 Kępno, SP Baranów, SP Lęka Opatowska
Trzy najlepsze reprezentacje w czwórboju lekkoatletycznym: SP Baranów, SP Nr 3 Kępno, SP Mroczeń
W trakcie zawodów
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz  "Projekt" Kępno spółka z o. o. w dniu 10 maja 2023 roku zorganizowali Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. W ramach "XXIV Igrzysk Dzieci 2022/2023" na stadion lekkoatletyczny do Kępna stawiło się osiem reprezentacji dziewcząt i dziewięć reprezentacji chłopców szkół podstawowych z rocznika 2010 i młodsi. W wyniku rywalizacji sportowej wyłoniono najlepsze zespoły w poszczególnych kategoriach.

W kategorii dziewcząt klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1.SP Nr 3 Kępno

2.SP Baranów

3.SP Łęka Opatowska

4.SP nr 1 Kępno

5.SP Mroczeń

6.SP Laski

7.SP Bralin

8.SP Krążkowy

Klasyfikacja końcowa w  kategorii chłopców:

1.SP Baranów

2.SP nr 3 Kępno

3.SP Mroczeń

4.SP Krążkowy

5.SP Bralin

6.SP Łęka Opatowska

7.SP Laski

8.SP SP nr 1 Kępno

9.SP Olszowa

W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala najlepszym uczestnikom zawodów wręczono pamiątkowe medale i dyplomy.