28 Kwiecień 2023
Starosta Kępiński Robert Kieruzal
W trakcie uroczystości
Maturzyści odebrali świadectwa

W piątek, 28 kwietnia tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa szkolne potwierdzające zakończenie nauki w szkołach ponadpodstawowych.
W powiecie kępińskim szkoły ukończyło 311 uczniów, z których do matury przystąpi 297 uczniów, co stanowi 95.5 % wszystkich absolwentów szkół ponadpodstawowych Powiatu Kępińskiego.
Uroczystości  wieńczące rok szkolny klas maturalnych, odbyły się w trzech szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kępiński tj. Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącym Nr I.
W uroczystościach wzięli udział Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Jędrecka i Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki, którzy pogratulowali uczniom ukończenia szkoły oraz życzyli powodzenia na maturze.